Ми працюємо
Пн-Чт. 9:00-18:00
Пт. 9:00-17:00

Пошив

Індивідуальний пошив на замовлення на виробництві Ecotorba.

2 швейних цехи + 35 швачок і технологів швейного виробництва + 24 години в добі + кілометри тканини = майже безмежні можливості в пошитті виробів з текстилю та трикотажу.

Отже, ми шиємо:

  • еко сумки. Як пошити еко сумку з тканини швидко, недорого і якісно - давно не питання для нашого виробництва. Пошив еко сумки з бавовни, промо сумки з спанбонду, сумки для конференцій з плащової тканини - процес технологічно цікавий і творчий. Всі еко сумки в нашому асортименті пройшли багаторівневу апробацію, всі моделі в нашому магазині - універсальні для використання в різних сферах життя, в рекламній індустрії і в побуті. Пошиття сумок на замовлення, сумки за індивідуальною викрійкою, зі специфічних матеріалів - так само наша спеціалізація. Для нашого швейного обладнання і фахівців немає обмежень, крім, мабуть, мінімального замовлення - 500 шт. одного виду нестандартного виробу.


  • тканинні мішечки оптом. Пошиття мішечків на замовлення - дуже затребуваний запит останнім часом. Мішечки з тканини купити зі складу з доставкою по Україні можна в будь-який час, в наявності декілька базових видів товару мішок пакувальний з зав'язками. Сфер застосування тканинних мішечків дуже багато - це і подарункові мішечки на замовлення, і мішечки для прикрас, мішки для зберігання, мішечки для взуття, мішечки для сипучих продуктів і бакалії. Залежно від призначення мішечки з тканини можуть бути різних розмірів. Ми шиємо всІ наші мішечки з максимальною увагою до деталей, можемо виконати замовлення будь-якої конфігурації з різних видів тканин.


  • базові футболки. Пошив футболок на замовлення - один з нових напрямків в діяльності Екоторби. Чоловічі футболки, жіночі футболки шиємо  на новітньому японському спеціалізованому обладнанні Juki, що саме по собі на 80% гарантія якісно зшитого виробу. Ми шиємо базові футболки оптом з преміум трикотажу, використовуємо текстуровані нитки, закриваємо шви бейкою, обробляємо підгини ланцюговим швом - виконуємо весь необхідний набір операцій для ідеального пошиву футболки. За бажанням замовника ми можемо відшивати індивідуальні замовлення з тканин різної щільності і кольору.


  • дорожні косметички. Пошив косметичок на замовлення для європейських виробників рекламної текстильної продукції не новина. Нам цікавий цей напрямок і ми запустили виробництво косметичок з бавовни. Поки в нашому асортименті два види тканинних косметичок - плоскі і з дном, обидва види косметички забезпечені міцною підкладкою, надійної застібкою-блискавкою. Цей вид продукції добре зарекомендував себе у спа-готелів і виробників косметичних наборів як доповнення до основної лінійки їх послуг. По вашому запиту ми можемо проконсультувати вас про можливості нашого виробництва по пошиттю тканинної косметички.
ПОТРІБНА КОНСУЛЬТАЦІЯ
Залиште свої контактні дані і ми
зв`яжемось з Вами найближчим часом!
Нанесення друку на екосумки, футболки та косметички здійснюється у такі способи:- трафаретний друк (шовкографія);- трафаретний автоматизований друк;- прямий цифровий друк.  До друку у трафаретний спосіб приймаються файли у форматі ВЕКТОРНОЇ ГРАФІКІ наступних типів:Adobe Illustrator (*.ai),Encap...
З якої тканини можна пошити еко сумку?Еко-сумки TM Ecotorba шиємо переважно з таких тканин: бавовна двунитка, 210 г / м² - технічна тканина, виткана подвійним переплетенням бавовняної нитки. Піддається апретуванню, за рахунок чого підвищує свої технічні характеристики і краще тримає форму;бавов...
Сумки з бавовни (бязь, двунитка чи саржа) можна прати  в режимі "делікатне прання" або "ручне прання" з температурою води не більше 40 градусів та віджимі не більше 400 обертів. Не можна застосовувати відбілювачі, засоби, що містять хлор, кондиціонери. Прасування в режимі "бавовна".   ...