Ми працюємо
Пн-Чт. 9:00-18:00
Пт. 9:00-17:00

Пошив мішечків

Пошиття мішечків на замовлення: вигоди та переваги

Пошиття мішечків – це дуже затребуваний напрямок роботи нашої компанії. З кожним роком кількість компаній, які переходять з поліетиленової або картонної упаковки на оригінальні мішечки збільшується. І це цілком виправдано – вони оригінальні, акуратні, міцні, виглядають презентабельно та стильно.

Кого зацікавить пошиття пакувальних мішечків?

Ви хочете максимально ефектно представити свій особливий товар? Найпростіший спосіб – картонна коробка. Але для крафтових продуктів, особливих аксесуарів та косметики це не найкращий варіант. По-перше, це не дозволить вам виділитися на ринку. По-друге, банальна тара нівелює відчуття особливості, унікальності крафтових продуктів. Плюс це просто незручно – упаковка, яка займає більше місця на полиці, ніж сам продукт, ускладнює логістику.

Альтернатива – зшити мішечки з бязі, бавовни, мішковини, іншої натуральної чи синтетичної тканини. Вони зручні, екологічні, оригінальні зовні та недорогі. Ідеальний варіант з погляду маркетингу та ергономіки. Плюс на мішечки можна нанести ваш логотип чи напис, щоб вони були брендовими. Цю послугу вам не потрібно довіряти стороннім підрядникам, ми забезпечимо не лише пошиття мішечків, а й нанесення на них шовкотрафаретного друку.

Можна пошити мішечки для подарунків. Такий формат подарункової упаковки для сувенірів клієнтам, бізнес-партнерам або співробітникам допоможе передати особливе відчуття тепла та особистого відношення. Це виглядає цікавіше, ніж банальні пакети чи пакувальний папір із бантами.

Чому пошиття мішечків на замовлення варто довірити компанії Ecotorba?

Ми можемо пошити мішечок з куліскою швидко, з гарантіями якості та за демократичними цінами. Наша продукція відповідає найвищим стандартам:

  • за рахунок подвійних (французьких) внутрішніх швів вони добре зберігають форму і набувають довговічності;
  • зовнішня куліска відмінно фіксує шнури-затяжки та забезпечує естетично привабливий зовнішній вигляд;
  • базові мішечки створюються з бязі – тканини натуральної, м'якої, приємної на дотик, але при цьому дуже міцної та стійкої до зносу. Але на індивідуальне замовлення можна використовувати інший матеріал (бавовну, мішковину, спандбонд).

Додатково можна нанести унікальний малюнок 1-6 відтінків. Це може бути логотип вашої компанії або продукту, назва або будь-який малюнок. Ви можете надати свій малюнок або довірити виготовлення макета для друку нашим дизайнерам – професіоналам своєї справи.

Виготовлення мішечків займає від 3 до 5 робочих днів навіть з урахуванням нанесення унікального принта на них. Ще 1-3 робочі дні займе доставка вашого замовлення, вона може бути адресною або на поштове відділення та охоплює всю територію України.

Як замовити пошиття тканинних мішечків?

Все дуже просто. Вам потрібно зв'язатися з нашими менеджерами – для цього заповніть форму на цій сторінці або зателефонуйте за номерами на сайті. Разом з менеджером ви оберете оптимальний розмір, колір та форму мішечків, матеріал, а також обговоріть нанесення принта. Компанія Ecotorba здійснює пошиття мішечків на замовлення, з урахуванням ваших індивідуальних вимог до розмірів та матеріалів, при мінімальній партії 100 штук.

Наші роботи
14
15
45
12
15
15
12
14
17
14
13
11
Готові зробити замовлення?