Ми працюємо
Пн-Чт. 9:00-18:00
Пт. 9:00-17:00

Матеріали для виробництва сумок

З якої тканини можна пошити еко сумку?

Еко-сумки TM Ecotorba шиємо переважно з таких тканин:

  •  бавовна двунитка, 210 г / м² - технічна тканина, виткана подвійним переплетенням бавовняної нитки. Піддається апретуванню, за рахунок чого підвищує свої технічні характеристики і краще тримає форму;
  • бавовна бязь, 150 г / м² - бавовняна тканина з товстих бавовняних ниток частого переплетення. Тканина проста, щільна і практична, легко прасується і довгострокова у використанні;
  • бавовна саржа, 240 г / м² - визначається саржевим діагональним переплетенням. Ми використовуємо щільну костюмну саржу, різновид з підвищеними характеристиками до зносостійкості.
  • спанбонд, 70 г / м² - нетканий полімерний матеріал. Легкий, міцний, часто яскраво забарвлений і недорогий.
  • плащівка, 85г / м²  - водонепроникні сумішеві тканини. Основа матеріалу - поліамідні синтетичні нитки. Переплетення - полотняне. Просочують захисними водонепроникними засобами. Готова тканина дуже щільна, м'яка і легка, делікатна і не прозора.
  • канвас, 250 г / м² - бавовняні або сумішеві тканини з особливим плетінням, що забезпечує високу зносостійкість і міцність матеріалу. Це плетіння надає полотну впізнаваний вигляд парусини.   

Виробництво еко сумки, еко рюкзака, пошив мішечків за індивідуальним замовленням можливе?

Так, звичайно.

Мінімальне індивідуальне замовлення - 300 шт.

Окрім того, що ви можете вибрати нестандартну форму та розмір виробу (екосумки, екорюкзаки, мішечки із зав'язками, дорожні косметички), ми зможемо запропонувати вам каталоги матеріалів наших перевірених постачальніиків. Серед різноманіття кольорів та складу тканин (натуральні, напівсинтетичні тощо) обов'язково знайдеться ідеальний матеріал для вашої унікальної еко-сумки з логотипом!