Ми працюємо
Пн-Чт. 9:00-18:00
Пт. 9:00-17:00

Екорюкзаки

Екорюкзак з плащової тканини  ЕР 04-15-04 ЗЕЛЕНИЙ
Екорюкзак з плащової тканини ЕР 04-15-04 ЗЕЛЕНИЙ
Тканинний еко рюкзак із плащової тканиниЕко рюкзак зшитий з плащової тканини зеленого  кольору.Особливості моделі:еко рюкзаки з плащової тканини дуже міцнізшитий з водовідштовхувальної тканинивнутрішні (французькі) шви армованими ниткамиеко рюкзаки займають мінімум місця (зверніть увагу на розм..
від 71.00 грн. з ПДВ
Екорюкзак з плащової тканини ЕР 04-15-03 СІРИЙ
Екорюкзак з плащової тканини ЕР 04-15-03 СІРИЙ
Тканинний еко рюкзак із плащової тканиниЕко рюкзак зшитий з плащової тканини сірого  кольору.Особливості моделі:еко рюкзаки з плащової тканини дуже міцнізшитий з водовідштовхувальної тканинивнутрішні (французькі) шви армованими ниткамиеко рюкзаки займають мінімум місця рюкзак затягується м..
від 71.00 грн. з ПДВ
Екорюкзак з плащової тканини ЕР 04-15-02 ЧЕРВОНИЙ
Екорюкзак з плащової тканини ЕР 04-15-02 ЧЕРВОНИЙ
Тканинний еко рюкзак із плащової тканиниЕко рюкзак зшитий з плащової тканини червоного кольору.Особливості моделі:еко рюкзаки з плащової тканини дуже міцнізшитий з водовідштовхувальної тканинивнутрішні (французькі) шви армованими ниткамиеко рюкзаки займають мінімум місця (зверніть увагу на розмір ск..
від 71.00 грн. з ПДВ
Екорюкзак з плащової тканини  ЕР 04-15-01 СИНІЙ
Екорюкзак з плащової тканини ЕР 04-15-01 СИНІЙ
Тканинний еко рюкзак із плащової тканиниЕко рюкзак зшитий з плащової тканини синього  кольору.Особливості моделі:еко рюкзаки з плащової тканини дуже міцнізшитий з водовідштовхувальної тканинивнутрішні (французькі) шви армованими ниткамиеко рюкзаки займають мінімум місця рюкзак затягується ..
від 71.00 грн. з ПДВ
Екорюкзак із саржі  ЕР 04-12 ЧОРНИЙ
Екорюкзак із саржі ЕР 04-12 ЧОРНИЙ
Тканинний еко рюкзак з бавовниОсобливості моделі:еко рюкзаки з бавовняної саржі дуже міцнівнутрішні (французькі) шви армованими ниткамирюкзак затягується міцними шнурами  кольору рюкзака.Цей вид еко сумок - еко рюкзак - ідеально підходить для брендування (нанесення логотипа шовкотрафаретним дру..
від 102.00 грн. з ПДВ
Екорюкзак із саржі ЕР 04-13 БІЛИЙ
Екорюкзак із саржі ЕР 04-13 БІЛИЙ
Тканинний еко рюкзак з бавовниОсобливості моделі:еко рюкзаки з бавовняної саржі дуже міцнівнутрішні (французькі) шви армованими ниткамирюкзак затягується міцними шнурами  кольору рюкзака.Цей вид еко сумок - еко рюкзак - ідеально підходить для брендування (нанесення логотипа шовкотрафаретним дру..
від 82.00 грн. з ПДВ

Еко рюкзаки ТМ Екоторба - оригінальний вид текстильної упаковки

Почавши шити еко сумки з тканини, нам стало цікаво пробувати різні форми та види еко-пакування з текстилю. Наші технологи постійно знаходяться у пошуку, розробляють нові види та моделі текстильної упаковки.

Для різноманітності асортименту ми почали виготовляти мішок рюкзак із різних видів тканини.

Рюкзак-мішок на зав'язках - особливості та переваги

Наші міські рюкзаки мають розмір 35х45 см, ручки виготовлені із круглого шнура. Ви можете купити рюкзак-мішок із саржі дрібним оптом від 5 штук з нашого складу у Києві з доставкою по всій Україні.

Спочатку міські рюкзаки ми шили з бавовняної саржі. Саржа - це особливий вид тканинного полотна, зі специфічним діагональним способом переплетення ниток. Бавовняна саржа має ряд переваг, природно, що і наші еко рюкзаки ними володіють:

В нашому асортименті є рюкзак-мішок на мотузках чорного кольору та з невибіленої саржі.

Зупинятись на досягнутому – не в наших правилах. Ми постійно моніторимо потреби наших Замовників та намагаємось задовольнити всі їхні запити. Саме так у нашому асортименті з'явилася новинка - кольорові еко рюкзаки з плащівки.

За формою – це той самий мішок рюкзак 35х45 см із зав'язками із круглого шнура. Спортивний рюкзак мішок з плащової тканини щільністю 85 г/кв.м – легкий, тонкий, дуже міцний і займає мало місця.

Крім цього, еко рюкзаки з плащівки

Тканинний рюкзак має величезний потенціал. Цей вид продукції можна використовувати як спортивний рюкзак мішок, як рюкзак мішок для взуття, еко-рюкзаки можуть бути відмінним рекламним носієм і способом презентувати ваші промо матеріали. Крім того, цей аксесуар підходить абсолютно всім – рюкзак мішок чоловічий, рюкзак мішок жіночий чи дитячий – все залежить від вашої фантазії.

Чи можливо  нанести друк логотипа на рюкзаки мішки спортивні на зав'язках?

Еко рюкзаки з саржі чудово підходять для нанесення на них друку, а також для розпису акриловими фарбами. Малювати ми не вміємо, а ось запропонувати послуги з нанесення вашого логотипу шовкотрафаретним друком можемо. Зверніть увагу на зразки наших робіт у Портфоліо та замовляйте еко-рюкзаки з нанесенням друку у професіоналів!

Подробиці про вартість друку та вимоги до макету ви можете дізнатися на нашому сайті та у наших спеціалістів відділу продажу.

Як замовити рюкзак-мішок спортивний в Києві?

У світі свідоме споживання було спочатку модним трендом, але поступово стало способом життя величезної кількості людей. Все більше людей цінують не кількість речей, а їх якість, все частіше важлива не ціна, а цінність продукту.

Якість нашої еко упаковки бездоганна, адже ми, як виробники, контролюємо весь процес виготовлення – від чіткості розкрою, міцності швів до фінального відпарювання та упаковки наших еко сумок та еко рюкзаків.

Виберіть на сайті відповідний вам за кольором та матеріалом спортивний рюкзак мішок та отримайте ваше замовлення з доставкою по всій Україні протягом пари днів з моменту оплати.

Якщо ж ви вирішили нанести логотип на еко рюкзаки із зав'язками, надішліть нам макет. Наші дизанери зроблю візуалізацію майбутнього рюкзака, щоб ви могли бути певні як виглядатиме зображення. Наш друкований цех протягом 3-5 робочих днів виготовить мішок рюкзак.


Ми готові до нового - нових кольорів, форм, матеріалів, і якщо серед нашого асортименту ви не знайшли відповідний еко рюкзак - ми з радістю створимо ваш унікальний рюкзак-мішок на мотузках.