Ми працюємо
Пн-Чт. 9:00-18:00
Пт. 9:00-17:00

Вимоги до макетів


Нанесення друку на екосумки, футболки та косметички здійснюється у такі способи:

- трафаретний друк (шовкографія);

- трафаретний автоматизований друк;

- прямий цифровий друк.


  До друку у трафаретний спосіб приймаються файли у форматі ВЕКТОРНОЇ ГРАФІКІ наступних типів:

Adobe Illustrator (*.ai),

Encapsulated PostScript (*.eps),

Adobe Acrobat (*.pdf),

Corel Draw (*.cdr),

Scalable Vector Graphics (*.svg).

У цифровий прямий та трафаретний автоматизований спосіб, крім векторних, до друку приймаються також файли растрової графікі у форматах: PSD, TIFF, JPG, PNG з роздільною здатністю 300 dpi при необхідному розмірі.

Макети не повинні мати лінії, тонкіші 1 мм (3 пункти). Відстань між друкованими елементами (інверсія) має бути не менша за 1,3 мм.

При розміщенні зображення на екосумках, треба враховувати поля, що не можуть бути задруковані: 65 мм від верхнього краю та по 30 мм з інших боків (при цьому саме зображення має знаходитися в центральній зоні відповідного припустимого розміру (див. нижче). Якщо необхідно нанести зображення на всю площину сумки, є можливість здійсніти це на крої, перед пошиттям, але треба брати до уваги, що це збільшує термін виконання і вартість продукції. Розраховується індивідуально.


Є обмеження у габаритному розмірі зображення та його позиціюванні на виробі.

Розмір зображення не має перебільшувати наступні значення (Ширина х Висота):

- друк на готовому виробі - 280х300 мм, друк на крої та сумках більших за 50 см – 380х440 мм;

- трафаретний автоматизований друк – екосумки 270х300 мм (розміщення зображення по центру);

  футболки, крій тканини - 380х450 мм;

- прямий цифровий друк – 250х300 мм.


Всі шрифти мають бути конвертовані в лінії. Бажано використовувати шрифти без засічок (некарбовані шрифти). Якщо файл містить декілька макетів, вкажіть, будь ласка, потрібний.

Для визначення кольорів макету, користуйтеся, будь ласка, палітрою PANTONE Solid Coated. Або залиште макет без змін – і наші дизайнери адаптують ваше зображення згідно вимог друку і максимально наближено до вашого задуму. Також слід враховувати, що відтінок фарби палітри PANTONE готової продукції може відрізнятися від визначеного у макеті. Це залежить від кольору і фактури тканини, адгезії фарби та товщини її шару. Для запобігання непорозумінь, ми запрошуємо представників Замовника на початок друку для затвердження кольорів готової продукції безпосередньо у типографії. Якщо є така потреба, будь ласка, заздалегідь проінформуйте про це наших менеджерів.