Ми працюємо
Пн-Чт. 9:00-18:00
Пт. 9:00-17:00

Еко-сумки під пляшку

Новинка
Сумка для пляшки одинарна (11х8х35 см) ЕС 03-33
Сумка для пляшки одинарна (11х8х35 см) ЕС 03-33
Тканинні  сумки для  пляшки  з бавовниЕко сумку для пляшки зшито з високоякісної бавовни. Структуру тканини (саржа) можна детально розглянути на третьому фото.Особливості екосумки для пляшки: міцні шви армованими нитками тканинна щільна ручка, із симетричними підгибами,  зшита на..
від 54.00 грн. з ПДВ
Сумка для пляшки  подвійна (18х8х35 см) ЕС 03-43
Сумка для пляшки подвійна (18х8х35 см) ЕС 03-43
Тканинні  сумки для двох пляшок  з бавовниЕко сумку для двох пляшок зшито з високоякісної бавовни. Структуру тканини (саржа) можна детально розглянути на третьому фото.Особливості екосумки для двох пляшок: міцні шви армованими нитками тканинні щільні ручки, із симетричними підгибами, ..
від 63.00 грн. з ПДВ

Екосумки під пляшку – специфічний вид еко сумки з бавовни


У своєму прагненні виробляти все більше і більше натуральної екологічної упаковки ми постійно шукаємо нові види та форми товарів для упаковки.


Технологи нашого швейного виробництва захотіли створити зручне, практичне і, що важливо, довговічне пакування для пляшки з тканини.

В результаті їхньої праці наш асортимент еко сумок з тканини збагатився двома видами екосумки для пляшки вина або води.

Сумка органайзер для пляшок виготовлена ​​із щільної (240 г/кв.м) небіленої бавовни з саржевим плетінням. Цю тканину ми використовуємо для виготовлення наших універсальних еко-сумок. Прекрасно вона себе зарекомендувала й у тестових зразках екосумки для пляшки.

Ми виготовили екосумки під пляшку для вина двох розмірів – для однієї та двох пляшок:


Сумка для переноски пляшки вина у нашому виконанні – це надійний вид упаковки, всю нашу продукцію відрізняє найвища якість пошиття: ідеальний розкрій, рівні міцні шви, додаткові надійні закріплення ручок.

Наші екосумки для пляшки витримують вагу до 20 кг.


Сумка для пляшок відносно новий вид упаковки

Екосумка під пляшку тільки починає освоювати ринок рекламної упаковки, цей продукт ще не до кінця випробуваний ринком. Тому еко сумки для пляшок купити зі складу в м. Київ поки не можна, цей вид упаковки виготовляємо виключно під замовлення.

Це не повинно вас зупинити при замовленні сумки, адже шиємо свою продукцію дуже оперативно, і на виготовлення сумки під пляшку ми не витратимо більше 3-4 днів.


Ексклюзивність екосумки під пляшку


Саме в такому індивідуальному підході до виготовлення еко сумки для пляшки вина є незаперечний плюс. У процесі виробництва, після розкрою вашого замовлення, ми можемо нанести друк логотипу вашої компанії та торгової марки – виноградника, заводу з виготовлення вин, винного льоху.

Погодьтеся, приємний післясмак може залишитися не тільки від вина, а й від подарункового ексклюзивного пакування – екосумки під пляшку з логотипом.

Для детальної консультації про те, як бавовняні сумки під пляшку можна купити, звертайтесь, будь ласка, до наших спеціалістів відділу продажів. Вони оперативно прорахують вартість вашого замовлення та допоможуть із візуалізацією вашого дизайну на наших сумках для пляшок.