Друк на сумках
Шовкотрафарет та DTF друк - саме ці два способи ми використовуємо для нанесення друку на наших екосумках, шоперах, рюкзаках та мішечках.
Шовкотрафаретний друк - основний вид нанесення логотипа на текстильну продукцію.
Весь друк на еко сумки наноситься на власному друкарському обладнанні Anatol і Schulze.
Для друку використовуються якісні, перевірені часом, пластізолеві та водні фарби.
Кожен з цих типів фарб оптимальний для різного роду зображень, тому перед оформленням замовлення вас обов'язково проконсультують наші менеджери, дизайнери запропонують різні варіанти і візуалізують ваше майбутнє замовлення.
Особливу увагу потрібно приділити передачі кольору при шовктрафаретному друці на еко-сумках.
Відтінок фарби на еко сумці може відрізнятися від обраного кольору при затвердженні макета. Тому при технологічно складних замовленнях ми наполягаємо на присутності замовника при старті друку.
Після процесу друку малюнок на еко-сумці фіксується за допомогою термопреса (еко-сумка з друком піддається високій температурі для закріплення фарби на поверхні тканини). В результаті ви отримуєте якісні, відпрасовані, яскраві еко-сумки.
DTF (Direct to Film) друк - DTF являє собою метод, за якого зображення безпосередньо наноситься на спеціальну плівку. DTF забезпечує високу деталізацію і яскраву передачу кольору, що робить цей метод ідеальним для креативних і насичених дизайнів. DTF підходить для виробництва малих партій, що особливо важливо для брендів, які віддають перевагу обмеженим тиражам.
Плануючи брендування, важливо врахувати, як обсяг замовлення впливає на ціну та час виготовлення. У друці на тканині діє принцип: чим більший тираж — тим вигідніше вартість за одиницю. У нас мінімальний тираж: від 5 (для DTF) та від 50 (для шовкотрафарету) одиниць. Але оптимальні партії – 100–500 штук, це найкраще співвідношення ціни та якості.
Ваші брендовані еко-сумки від TM Ecotorba зручні, міцні, трендові та унікальні!
