Ми працюємо
Пн-Чт. 9:00-18:00
Пт. 9:00-17:00

Нанесення на футболках

Чому шовкотрафаретний друк - найкращий спосіб нанесення логотипа на футболки?


Будь-яка базова футболка набуває зовсім іншого звучання в гардеробі, коли на ній з’являється принт. Це може бути національна символіка чи патріотичне гасло, зображення відомих митців чи фото домашноього улюбленця, логотип вашого бренду чи корпоративне гасло. В будь-якому випадку, футболка з друком скаже оточуючим набагато більше, ніж звичайна футболка без принта.


Серед різних способів нанесення друку на футболку ми обрали шовкотрафарет (шовкографія).


Загалом шовкотрафаретний друк - достатньо відомий і розповсюджений метод нанесення принта на різні види поверхонь. Друк наноситься за допомогою виготовленого трафарету, який закріплено на спеціальній сітці. Фарба через отвори сітки порапляє на поверхню виробу, залишаючи чіткий яскравий відбиток.


Нанесення принта на футболки від Екоторба - наші переваги.

Шовкотрафаретний друк на текстилі - найоптимальніший вибір для замовлень від 25 шт (саме таке мінімальне замовленні на нашому виробництві). Фарби повністю огортають волокна тканини, відбиток завдяки цьому довговитривалий, навіть при багаторазовому пранні. Завдяки цьому методу нанесння друку можна наносити одно- та багатокольорові зображення різного розміру і навіть різної товщини. Цікавого рельєфного ефекту можна досягти друкуючи, наприклад, чорною фарбою по чорній тканині.


Ціна шовкографії за умови виготовлення не одиничних екземплярів - досить помірна.

Натомість ви отримуєте якісний друк на футболках, який збереже яскравість і чіткість нанесення досить довго.

Наша ціна на футболку з друком - конкурента на ринку. Головне, завдяки тому, що ми прямий виробник, отже, ви не переплачуєте за посередницькі послуги.

Пошив футболок, розробка візуалізації вашого макета, нанесення друку на футболки, доставка готової продукції - всі ці процеси ми здійснюємо самі. І самі відповідаємо за стислі терміни виготовлення вашого замовлення та його бездоганну якість.